Rendement in cijfers


Hieronder ziet u een up-to-date overzicht van de rendementen per beleggingsprofiel vanaf 2012 t/m ultimo vorige maand. De rendementen zijn volledig netto, dus na àlle kosten, zelfs na btw. Ook goed om te weten: onze rendementen worden extern gecontroleerd door Charco & Dique (compliance officers). 

2012
2013
2014
2015
2016
2017
t/m sept
Totaal *
Zeer defensief10.9%-0.8%4.0%1.5%3.7%-1.2%19.0%
Defensief11.4%1.7%8.2%3.5%5.1%-0.2%32.9%
Matig defensief11.7%6.5%9.9%3.5%6.8%-0.1%44.6%
Matig offensief12.1%10.0%12.7%4.2%8.5%1.1%59.2%
Offensief12.4%13.1%13.7%4.7%9.5%2.0%65.8%
Zeer offensief13.0%15.3%15.0%5.8%9.8%2.8%80.0%

*) Deze laatste kolom cijfers betreft het cumulatieve meetkundige totaalrendement, uitgaande van een startbedrag van 100. De rendementen hebben betrekking op onze dienstverlening regulier vermogensbeheer bij belegde vermogens > € 500.000, waarbij cliënten volledig belegd zijn en geen tussentijdse stortingen of onttrekkingen doen. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Beleggen gaat altijd gepaard met het nemen van risico’s. U kunt (een deel van) uw inleg verliezen en tussentijds zal de waarde van uw beleggingen schommelen. Voor de meest voorkomende risico’s van beleggen, verwijzen wij u graag naar de website van de AFM, via deze link.


Contact

Natuurlijk vinden we het fijn om een keer vrijblijvend met u in gesprek te gaan. Neemt u daarom gerust contact met ons op. Dat mag overdag, maar vanzelfsprekend ook 's avonds of in het weekend (en nee, dat is echt geen enkel probleem). Index Capital werkt landelijk en er is altijd een vestiging bij u in de buurt waar we u kunnen ontvangen. De informatie over onze vestigingen treft u onderaan deze pagina aan. U bent zeer welkom!




Neem direct contact op

contact_met_index_capital

Hans Dubbeldam
06 - 28 33 21 90
hans@indexcapital.nl

of stuur een bericht

Contactgegevens

contact_met_index_capital

Index Capital Vermogensbeheer
Ceresstraat 13
4811 CA Breda
076-7676555
info@indexcapital.nl




Vestigingen

Foto locatie Breda Breda
(hoofdkantoor)
Ceresstraat 13
4811 CA Breda
Route in Google Maps
Foto locatie Amsterdam Amsterdam
(bezoekadres)
Olympisch Stadion 24-28
1076 DE Amsterdam
Route in Google Maps
Foto locatie Utrecht Utrecht
(bezoekadres)
Oreliuslaan 850
3528 BB Utrecht
Route in Google Maps
Foto locatie Hilversum Hilversum
(bezoekadres)
Koninginneweg 11
1217 KP Hilversum
Route in Google Maps
Foto locatie Maastricht Maastricht
(bezoekadres)
Wim Duisenbergplants. 31
6221 SE Maastricht
Route in Google Maps